Gamintojas: Victron Energy
Prekės kodas: VE2678
Sandėlyje: yra
142.78 €
Be PVM: 118.00 €

Kiekis

Icon Turite klausimų?
Susisiekite su mumis
 • E-paštas

  E-paštu info@4sun.lt


 • Pirkdami Jūs remiate VAIKO RAIDOS KLINIKĄ
  1% nuo sumos bus aukojamas pagalbos šaukiančius vaikus! Ačiū!
 • Telefonas

  Telefonu +370 672 58886
  darbo dienomis 8:00 - 19:00

Kontaktai

Universalus akumuliatorių paktovėjas Victron Energy Blue Smart, 12V akumuliatorių įtampos bei 13A galingumo. Valdomas išmanaus mobilaus telefono pagalba.

„Blue Smart IP67“ akumuliatorių pakrovėjas skirtas visų tipų baterijoms. Jis turi 4 pakopų įkrovimo algoritmą ir yra valdomas mobiliuoju telefonu bei „Victron Connect“ programėle (siunčiama nemokamai per APP Store / Google Play). Jis turi unikalią galimybę atstatyti visiškai išsikrovusias baterijas. Tokiu atveju įkroviklis įkraus akumuliatorių didesne įtampa ir maža srove, o pasiekus nominalią įtampą jis pereis į įprastą įkrovimo būseną.

„Blue Smart Charger“ yra nepralaidus vandeniui ir turi IP67 apsaugos klasę, o tai reiškia, kad jį galima lengvai visam laikui sumontuoti bet kur po atviru dangumi.

Jūsų atsiliepimas

Dėmesio: HTML yra negalimas!

Žymos: Victron Energy

Kitų produktų kategorijos:

Lanksčios saulės baterijos, monokristaliniai saulės moduliai, polikristaliniai saulės moduliai, geliniai akumuliatoriai, dėžės geliniams akumuliatoriams, krovimo reguliatoriai, vėjo jėgainės (turbinos), laidai ir kabeliai saulės sistemos, Goal Zero produkcija, produktai su nuolaida off-grid saulės elektrinių komplektai
Image
Image
Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!