Gamintojas: Maxx
Prekės kodas: B0010
Sandėlyje: yra
139.15 €
Be PVM: 115.00 €

Kiekis

Icon Turite klausimų?
Susisiekite su mumis
 • E-paštas

  E-paštu info@4sun.lt


 • Pirkdami Jūs remiate VAIKO RAIDOS KLINIKĄ
  1% nuo sumos bus aukojamas pagalbos šaukiančius vaikus! Ačiū!
 • Telefonas

  Telefonu +370 672 58886
  darbo dienomis 8:00 - 19:00

Kontaktai

12-FM-60 60AH 12V tai visiškai aptarnaujamo nereikalaujantis akumuliatorius, kurio elektrolitas yra gelio pavidalo. Tai užtikrina akumuliatoriaus veikimą bet kokioje pozicijoje, priešingai nei su įprastais akumuliatoriais. Gelis vietoje skysčių neleidžia paveikti vidaus elementų korozijos bei užtikrina daug didesnį atsparumą ekstremalioms temperatūroms, taip pat yra daug daugiau atsparesnis smūgiams bei vibracijoms.


Geliniai akumuliatoriai yra puikiai atsprarūs giliems iškrovimams. 60Ah gelinis akumuliatorius yra pritaikytas pastoviems iškrovimo ir įkrovimo ciklams, todėl puikiai tinka saulės modulių sistemoms.


Akumuliatoriaus techniniai duomenys:
Įtampa: 12V
Talpa: 60Ah
Plotis [mm]: 229
Gylis [mm]: 132
Aukštis [mm]: 210
Svoris: 17,5 kg


Garantija

Geliniam akumuliatoriui yra taikoma 24 mėnesių garantija (fiziniai asmenys) ir 12 mėnesių garantija juridiniams asmenims. Užtikriname, kad mūsų produktai buvo pagaminti laikantis visų Europos Sąjungos saugos ir kokybės normų.

Garantija apima visus įmanomus gamybos defektus.


Verta žinoti prieš perkant
Akumuliatoriaus krovimo srovė neturėtų viršyti 20% akumuliatoriaus talpos, tai yra 100Ah akumuliatoriams – maksimumas tai 20A.


Kaip apskaičiuoti akumuliatoriaus įkrovimo laiką?

Jūsų atsiliepimas

Dėmesio: HTML yra negalimas!

Kitų produktų kategorijos:

Lanksčios saulės baterijos, monokristaliniai saulės moduliai, polikristaliniai saulės moduliai, geliniai akumuliatoriai, dėžės geliniams akumuliatoriams, krovimo reguliatoriai, vėjo jėgainės (turbinos), laidai ir kabeliai saulės sistemos, Goal Zero produkcija, produktai su nuolaida off-grid saulės elektrinių komplektai
Image
Image
Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!