Naujienos prekyboje
Atsiskaitymas su Paysera
Pristatymas
Goal Zero tik pas mus!

Perkamiausi
Gamintojai


4SUN Lithuania - saulės ir vėjo energijos sprendimai

Saulės moduliai (baterijos) tai kol kas pats populiariausias būdas tarp atsinaujinančių energijos šaltinių. 4Sun Lithuania siūlo Jums įsigyti fotovoltinius saulės modulius, gelinius akumuliatorius, vėjo jėgaines, paruoštus naudoti saulės elektrinių komplektus, pvz. off-grid tipo saulės elektrines arba specialiai pritaikytus saulės modulių komplektus boileriams (vandens šildymui). Savo produktus pristatome ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klientams. Kviečiame susipažinti su visais mūsų produktais.

Saulės modulių kokybės garantija

Mūsų e-parduotuvėje 4Sun rasite tik aukščiausios kokybės ir patikrintus produktus už protingą kainą. Kiekvienam mūsų parduodamam saulės moduliui yra suteikiama ilgalaikė efektyvumo bei konstrukcijos garantija. Prieš pirkdami saulės modulius siūlome susisiekti su mumis ir pasitarti - visada atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Atsinaujinantys energijos šaltiniai - fotovoltiniai saulės moduliai

Lietuvoje, kaip ir kitose Europos šalyse, vis daugiau namų ūkių pradeda suprasti, kad fotovoltinių saulės modulių komplektai yra geresnis sprendimas nei elektra iš lizdo. Viena iš pagrindinių priežasčių - mintys apie ekologija, juk saulės baterijos yra visiškai draugiškos aplinkai. Kitas aspektas yra susijęs su finansais, juk toks sprendimas leidžia taupyti pinigus. Saulės baterijų naudotojai gali tikėtis ženkliai sumažėjusių sąskaitų už elektros energiją. Fotovoltinių saulės modulių įsigijmą jokiais būdais neturime traktuoti kaip pinigų eikvojimą, o labiau kaip investiciją. Nusprendę įsigyti saulės modulius, ne tik prisidėsite prie aplinkos tausojimo, bet tuo pačiu taupysite savo pinigus. Turėdami klausimų, visada galite susisiekti su mumis.