Gamintojas: Lumiax
Prekės kodas: R0206
Sandėlyje: yra
77.44 €
Be PVM: 64.00 €

Kiekis

Icon Turite klausimų?
Susisiekite su mumis
 • E-paštas

  E-paštu info@4sun.lt


 • Pirkdami Jūs remiate VAIKO RAIDOS KLINIKĄ
  1% nuo sumos bus aukojamas pagalbos šaukiančius vaikus! Ačiū!
 • Telefonas

  Telefonu +370 672 58886
  darbo dienomis 8:00 - 19:00

Kontaktai

LUMIAX MPPT įkrovimo valdiklis, skirtas off-grid tipo saulės jėgainėms, siūlo modernius sprendimus, kurie žymiai padidina visos sistemos valdymą.

Įdiegtas „Bluetooth“ modulis leidžia stebėti įrenginio būseną naudojant specialią „Solar Life“ programėlę išmaniajame telefone. Valdiklio korpuse yra sumontuoti signaliniai diodai, suteikiantys greitą informaciją apie jo būseną. Papildomas privalumas – išorinis temperatūros jutiklis, leidžiantis valdikliui reguliuoti veikimo parametrus prie besikeičiančių temperatūros sąlygų.

Maksimalaus taško sekimo (MPPT) efektyvumas siekia įspūdingą virš 99,9%, o įkrovimo konversijos efektyvumas siekia net 98%. Dėl to LUMIAX MPPT valdiklis 30–45 % efektyvesnis, palyginti su senesniais PWM valdikliais. Universalumas yra pagrindinė šio reguliatoriaus, kuris lengvai veikia tiek su 12V, tiek su 24V sistemomis, savybė. Jis išmaniai nustato įtampą, todėl yra universalus įrankis, naudojamas įvairiose konfigūracijose. Jis taip pat gali būti naudojamas be jokių problemų su švino, gelio ar AGM akumuliatoriais. Montavimo saugumas yra prioritetas, todėl LUMIAX MPPT valdiklis aprūpintas daugybe visiškai automatinių apsaugos priemonių. Tai jūsų fotovoltinės sistemos ramybės ir patikimumo garantija. Atraskite naują valdymo ir efektyvumo lygį su MPPT valdikliu iš LUMIAX.

Google Play - SolarLifeBT
App Store - SolarLifeBT


Techniniai duomenys:

Modelis - Lumiax Win500
Sistemos įtampa [V] - 12V/24V, aptinka automatiškai
Maksimali įkrovimo srovė [A] - 20A
Maksimali akumuliatorių įtampa - 35V
Palaikomi akumuliatorių tipai - Gel, AGM, Liquid
Maksimali įėjimo įtampa nuo saulės modulių - 55V
Maksimali įėjimo galia - 260/520W (prie 12V / 24V)
Išėjimo srovė - 20A
Matmenys - 164*107*32 mm
Svoris - 1kg
Savaiminis energijos suvartojimas - ≤7mA

Jūsų atsiliepimas

Dėmesio: HTML yra negalimas!
Lumiax

Kitų produktų kategorijos:

Lanksčios saulės baterijos, monokristaliniai saulės moduliai, polikristaliniai saulės moduliai, geliniai akumuliatoriai, dėžės geliniams akumuliatoriams, krovimo reguliatoriai, vėjo jėgainės (turbinos), laidai ir kabeliai saulės sistemos, Goal Zero produkcija, produktai su nuolaida off-grid saulės elektrinių komplektai
Image
Image
Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!