Prekės pristatomos visoje Lietuvoje bei į visas likusias pasaulio šalis.

Mūsų pristatymo partneris - www.parcelabc.com, Venipak, DPD


Pristatymo kaina

Elektroninėje parduotuvėje 4SUN Lithuania produktai yra pristatomi kurjerių tarnybų Venipak, DPD arba Raben. Užsakydami tam tikrą prekę, siuntimo išlaidos bus matomos prekių krepšelyje. 
DĖMESIO! Paletiniams kroviniams nemokamas siuntimas nėra taikomas.


Nemokamas pristatymas!

Elektroninėje parduotuvėje 4SUN Lithuania perkant produktų daugiau kaip už 250 EUR be PVM, prekes Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone pristatysime nemokamai. Į kitus Lietuvos miestus nemokamas pristatymas nėra taikomas. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie prekių pristatymą, rašykite info@4sun.lt
DĖMESIO! Paletiniams kroviniams nemokamas siuntimas nėra taikomas.


Pristatymo laikas

Lietuvoje prekės yra pristatomos 1 - 3 darbo dienas, į kitas Europos Sąjungos šalis per 3 - 5 darbo dienas, į ne Europos Sąjungos šalis iki 7 darbo dienų.


Pristatymo sąlygos

Visas prekes pristato kurjerių tarnyba (DPD, VeniPAK, DHL, Raben) Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu. Būtina pateikti teisingą kontaktinį telefono numerį, kad kurjeris pristatymo metu galėtų su Jumis susisiekti.


DĖMESIO!

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. 

Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.

Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.