· Nuolaidos   · D.U.K   · Partneriams   · Kontaktai
media

Saulės moduliai nereikalauja valymo, visa instaliacija nereikalauja priežiūros.

Ne visai taip. Jeigu visa saulės modulių sistema buvo įrengta teisingai, apie modulius iš tikrųjų galima pamiršti - viskas veikia automatiškai. Deja, tačiau su laiku saulės moduliai tiesiog pasidengia nešvarumais, o kuo daugiau to yra (pvz. dulkės), tuo labiau krenta modulių efektyvumas. Labiausiai saulės moduliams trukdo medžių dulkės, kitos smulkios organinės arba mineralinės kilmės dalelės. Kai kurie žinovai teigia, kad lietus yra pajėgus išplauti visus šiuos nešvarumus, tačiau patirtis rodo, kad bent kartą į metus saulės modulius reikėtų nuvalyti. 


Lietuvoje yra per mažai saulės. Netiesa.

Vokietijoje ar Lenkijoje yra labai panašūs saulės intensyvumo sąlygos, bet tose šalyse saulės modulių instaliacijos muša visus rekordus. 


Aukšta gedimų tikimybė. Netiesa.

Kalbant apie pačius saulės modulius - čia nėra kam sugesti, konstrukcija yra maksimaliai paprasta, neturinti jokių sudėtingų jungčių, mikroschemų ar pan. Be saulės modulių, sistemą sudaro ir kitos dalys, pvz. įtampos inverteris ar krovimo reguliatorius. Tai elektriniai prietaisai, kurie gali sugesti, tačiau šiems priedams dažniausiai yra taikoma pakankama garantija. 

  • Jun 04, 2019
  • Kategorija: Ekologija
  • Komentarai: 0
Komentarai: 0

Komentarų nėra

Patiko? Palikite savo atsiliepimą

Jūsų e-pašto adresas nebus rodomas. Užpildykite visus reikiamus laukelius žemiau*